Asus ROG Rapture GT6 Wifi 6 Mesh Wifi Sistemi - Siyah 2'li Paket

Asus ROG Rapture GT6 Wifi 6 Mesh Wifi Sistemi - Siyah 2'li Paket

Mevzuata uygun şekilde, veri politikasındaki amaçlar doğrultusunda size daha iyi hizmet verebilmek için tarayıcınıza çerez bırakıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikası sayfamızı ziyaret ediniz.   

Asus ROG Rapture GT6 Wifi 6 Mesh Wifi Sistemi - Siyah 2'li Paket

0,00 TL
2 iş gününde kargo & 3 Yıl Asus Türkiye Garantili
Stok Durumu: Stokta Yok
SKU
GT6-B-2-PK

ROG Rapture GT6 (Siyah, İkili Paket)

Rog Rapture GT6, İlk Rog Üç-Bant Wifi 6 Mesh Wifi Sistemi, 530 m2'Ye Kadar Kapsama Alanı, 2,5 G Bağlantı Noktası, Üç Katmanlı Oyun Hızlandırma, ASUS RangeBoost Plus, 5,9 Ghz, Ömür Boyu Ücretsiz Ağ Güvenliği

 • Yüksek Verimlilik Performansı – Özel yüksek performanslı ana taşıyıcıya ve 10.000 Mb/sn'ye varan ultra yüksek hızlar sağlayan 160 MHz kanallara sahip WiFi 6 üç-bant ağ oyun sistemi.
 • Genişletilmiş Kapsam – Dokuz güçlü dahili anten ve ASUS RangeBoost Plus teknolojisi 530 m2'ye kadar.
 • Ultra Hızlı Kablolu Bağlantı – 2,5 Gb/sn WAN bağlantı noktası ve LAN toplama ile 2,5 kata kadar daha hızlı kablolu bağlantının keyfini çıkarın.
 • Üç Katmanlı Oyun Hızlandırması – Cihazınızdan oyun sunucusuna kadar her adımda oyun trafiğini optimize edin.
 • Kapsamlı Ağ Güvenliği - Trend Micro™ tarafından sağlanan AiProtection'a ömür boyu ücretsiz abonelik ve nerede olursanız olun WiFi ağınızı ve cihazlarınızı koruyan ASUS Instant Guard.

ROG Rapture GT6


Oyunlar için Mesh WiFi

Kapsamlı ve ideal WiFi çözümünün en yeni sürümünü Rapture serisi ile deneyimleyin. ROG Rapture GT6, ilk üç bantlı ROG mesh WiFi sistemidir ve en yeni ağ teknolojileriyle şaşırtıcı deneyimler yaşatmak için tasarlanmıştır. Oyunlar için yeni nesil mesh WiFi sistemi, yaptığınız internet yolculuklarında yanınızda olan yüksek teknolojili yardımcınızdır.

ROG Rapture GT6


Tarzınızı Seçin

Yenilikçi bir ruhla tasarlanan ROG Rapture GT6, ROG’nin estetiğinden ilham alıyor ve boylu boyunca ayırt edici altıgen bir düzen barındırıyor. İki farklı renk seçeneğiyle birlikte geliyor: Siyah veya Moonlight White. Siyah sürümün mat kaplaması ve şık açıları gelecek odaklı bir görünüm ortaya koyuyor. Moonlight White sürümü ise saf ve minimalist bir görünüme sahip. İki sürüm de bir araya geldiğin ROG’nin ünlü marka sloganı “For Those Who Dare” belirgin bir şekilde okunabiliyor.


Daha Fazla Bant Genişliği, Devasa Kapasite

Hala WiFi 6 router mı arıyorsunuz? Üstün hız ve kapsama alanı ROG Rapture GT6’yı diğerlerinden üstün kılıyor. Uplink/downlink OFDMA ve MU-MIMO ile WiFi 6, WiFi 5’e göre 4 kata kadar daha fazla kapasite ve 2.7 kata kadar daha yüksek hız sağlar. Ayrıca, 160MHz kanalları destekleyerek multi-gigabit hızlarında düşük gecikmeli bağlantılar, artırılmış ağ kapasitesi ve bant genişliğinde daha az tıkanık ortaya koyar.

 • Gigabit WiFi 6 802.11ax
 • 160 MHz Kanal Desteği
 • 4 Kat Daha Fazla Kapasite (WiFi 5 ile karşılaştırıldığında)
 • 2.7 Kat Daha Fazla Hız (WiFi 5 ile karşılaştırıldığında)

ROG Rapture GT6


Yıldırım Hızında Daha Fazla Akış

ROG Rapture GT6, 10,000 Mbps'e varan toplam veri hızına sahip 10 akışlı bir cihazdır. Daha fazla akış ile cihazlarınıza daha fazla veri gönderilip alınabilir, böylece ağınızın güvenilirliği ve hızı önemli ölçüde artar.

ROG Rapture GT6


Oyuncular için Üretildi

Bir router’a veya düğümlerine bağlanıyor olun internet hızınızın tamamından keyif almanız için ihtiyacınız olan en önemli şey eviniz boyunca maksimum WiFi performansı sağlayabilecek bir ana taşıyıcı bağlantısıdır. Özel mesh ana taşıyıcısı ve ana taşıyıcı kapasitesini ve performansını artıran yeni teknoloji ile GT6 kusursuz çevrimiçi oyun deneyimi yaşatıyor.

ROG Rapture GT6


Her Yere Ulaşan Sinyaller

GT6 ile daha iyi ana taşıyıcı performansı elde etmek amacıyla konuma ve yöne göre daha iyi sinyaller yakalayan fazladan bir “Akıllı Anten” ekledik. Geleneksel antenlerle karşılaştırıldığında genel performans %15’e kadar artabilir. İster konferans çağrısında olun ister ev içerisinde mobil oyun oynuyor olun düğümler arasındaki güçlü bağlantılar kusursuz WiFi deneyimi anlamına gelir.
*Bu sonuçlar, GT6’nın konumuna ve yönüne göre değişiklik gösterir.


Daha Az Parazit

ROG Rapture GT6, 5.9GHz bandı olarak da bilinen yeni genişletilmiş UNII-4 spektrumunu destekliyor. Bu bant, herhangi bir radar sistemi müdahalesi olmaksızın üçüncü ve açık bir 160 MHz kanal sunarak WiFi 6'nın gücünü tamamen açığa çıkarıyor1 . Kullanıcılar bu avantajdan faydalanarak 5.9GHz bandını doğrudan destekleyen cihazlara yükseltme yapma gereği duymaksızın 160MHz kanalın sinyal menzilini %20’ye kadar2 geliştiren kararlı ve güçlü mesh ana taşıyıcı performansının tadını çıkarabilirler.
Kısıtlayıcı düzenlemeler nedeniyle, genişletilmiş UNII-4 spektrumu ve 160MHz bant genişliği bazı bölgelerde/ülkelerde 5GHz bandında kullanılmayabilir. Ayrıca, WiFi 6 router’ların özelliklerinden faydalanabilmek için uyumlu WiFi 6 cihazlar gereklidir.

WiFi 6 UNII-4 destekli mesh sistemi ve UNII-4 olmayan mesh sisteminin karşılaştırılmasıyla ölçülmüştür.

ROG Rapture GT6


Gecikmesiz Deneyim

ROG’ye özgü üç katmanlı oyun hızlandırma ile fantasik oyun deneyimleri için paraziti engelleyen, gecikmeyi azaltan, ping’i düşüren ve hızları artıran en kararlı bağlantıların tadını çıkarabilirsiniz.

ROG Rapture GT6


RangeBoost Plus ile Geniş Kapsama Alanı

ASUS RangeBoost Plus, ünlü RangeBoost teknolojimizin en yeni ve en güçlü sürümüdür. Bu özellik, RangeBoost olmayan diğer modellere göre kapsama alanını ve WiFi performansını önemli ölçüde geliştirir.

 • %38'e kadar1 sinyal menzili ve kapsama alanı artışı
 • 530 m2'ye kadar 2
 • 6+ oda'ya kadar

1 RangeBoost Plus ile WiFi 6 router’a 200 Mbps'de bağlanan WiFi 6 istemcisi ve RangeBoost Plus olmadan WiFi 5 router’a 200 Mbps'de bağlanan aynı WiFi 6 istemcisi ile karşılaştırılarak ölçülmüştür.
2 Gerçek veri çıkışı ve WiFi kapsama alanı, ağ trafiğinin hacmi, binada kullanılan yapı malzemesi ve ağ yükü gibi ağ durumları ve çevresel faktörlere göre değişiklik gösterir. Bu gibi faktörler, daha düşük gerçek veri çıkışı ve kablosuz kapsama alanına sebep olur.

ROG Rapture GT6


Olağanüstü WiFi Verimliliği

Bu kadar küçük olmayan rakip cihazların çoğunda maksimum sekiz adet anten bulunur. Sinyal kopmalarını ve düğümler arasındaki tutarsız hızları engellemek için GT6, sinyal ölü bölgelerini etkili bir şekilde sınırlandıran farklı açılarda dokuz adet dahili anten barındırıyor. Fazladan eklenen yatay düzlemdeki anten en uygun sinyal yönü için daha fazla seçenek sunuyor.

ROG Rapture GT6


Havalı Görünür, Serin Çalışır

Isı performans düşüşlerine sebep olabilir. Router’ın altında ve üstünde bulunan ızgaralar soğutma bloğuyla harika şekilde hizalanarak en iyi taşınım etkisi ve ısı dağıtımı oluşturuyor. Yanlardaki hava açıklıkları ise klasik eğik çizgili bir düzen ortaya koyuyor.


Kapsamlı Ağ Güvenliği

Ücretsiz AiProtection Pro ve Instant Guard, güvenli bir WiFi sağlayarak nerede olursanız olun cihazlarınızı korur.

 • AiProtection Pro
 • WPA3 Güvenlik Protokolü
 • Gelişmiş Ebeveyn Kontrolleri

ROG Rapture GT6


Gelişmiş Ağ Güvenliği

WPA3 güvenlik protokolünün yanı sıra ROG Rapture GT6, Trend Micro™ destekli AiProtection Pro ve gelişmiş ebeveyn kontrolleri ile tek bir cihazda ihtiyacınız olan tüm araçları size sağlıyor. Bunlara ek olarak en yeni Safe Browsing özelliği daha aile dostu bir internet deneyimi için arama motoru sonuçlarındaki istenmeyen içerikleri filtreleyebilir.

ROG Rapture GT6


Nerede Olursanız Olun Ücretsiz WiFi’a Güvenle Bağlanın

Havaalanı, kafe veya restorant gibi halka açık alanlarda bulunan ücretsiz WiFi’lar genellikle güvenli değildir. ASUS Instant Guard, kullanıcıların seyahat halindeyken router sistemlerini VPN tüneli olarak kullanmalarına izin vererek halka açık WiFi ağlarında daha güvenli bir internet bağlantısı sağlar. Bunlara ek olarak en yeni Instant Guard sayesinde bu bağlantı basit bir URL aracılığıyla aile ve arkadaşlarla paylaşılabilir.

ROG Rapture GT6


ASUS Türkiye Garantili Ürün

Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.
Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Teknik Detaylar
Marka Asus
Universal SKU GT6-B-2-PK
Renk Siyah
Write Your Own Review
Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum gönderebilir. Lütfen Giriş Yapın veya Hesap Oluşturun.

Asus ROG Rapture GT6 Wifi 6 Mesh Wifi Sistemi - Siyah 2'li Paket - Taksit Seçenekleri

HAVALE / TEK ÇEKİM 2 Taksit 3 Taksit 6 Taksit 9 Taksit 12 Taksit
0 TL 2 x 0.00 TL
0.00 TL
3 x 0.00 TL
0.00 TL
6 x 0.00 TL
0.00 TL
9 x 0.00 TL
0.00 TL
X
0 TL 2 x 0.00 TL
0.00 TL
3 x 0.00 TL
0.00 TL
6 x 0.00 TL
0.00 TL
9 x 0.00 TL
0.00 TL
12 x 0.00 TL
0.00 TL
0 TL 2 x 0.00 TL
0.00 TL
3 x 0.00 TL
0.00 TL
6 x 0.00 TL
0.00 TL
9 x 0.00 TL
0.00 TL
12 x 0.00 TL
0.00 TL
0 TL 2 x 0.00 TL
0.00 TL
3 x 0.00 TL
0.00 TL
6 x 0.00 TL
0.00 TL
9 x 0.00 TL
0.00 TL
12 x 0.00 TL
0.00 TL
0 TL 2 x 0.00 TL
0.00 TL
3 x 0.00 TL
0.00 TL
6 x 0.00 TL
0.00 TL
9 x 0.00 TL
0.00 TL
12 x 0.00 TL
0.00 TL
0 TL 2 x 0.00 TL
0.00 TL
3 x 0.00 TL
0.00 TL
6 x 0.00 TL
0.00 TL
9 x 0.00 TL
0.00 TL
12 x 0.00 TL
0.00 TL