Mevzuata uygun şekilde, veri politikasındaki amaçlar doğrultusunda size daha iyi hizmet verebilmek için tarayıcınıza çerez bırakıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikası sayfamızı ziyaret ediniz.   

Sepetim

ASUS ROG MAXIMUS XI HERO 1151P ATX Anakart

3.079,00 TL
Stokta Yok
SKU
210178341

Sonraki Gün Kargo & 2 Yıl Türkiye Garantili

ROG MAXIMUS XI HERO
M.2 soğutma bloğu, Aura Sync RGB LED, DDR4 4400MHz, çift M.2, SATA 6Gb/s ve USB 3.1 Gen 2'ye sahip Intel Z390 ATX oyuncu anakartı

 • 9./8. nesil Intel®Core™ masaüstü işlemcileri için LGA1151 soket
 • Aura Sync uyumlu geniş PC bileşeni seçenekleri ve adreslenebilen ışık şeritleri ile Philips Hue desteğine sahip senkronize RGB aydınlatma teknolojisi
 • Özel su başlığı alanları, M.2 soğutma bloğu ve çeşitli fan kontrolleriyle mükemmel soğutma
 • Oyunlar için bağlantı seçenekleri: Intel Gigabit Ethernet, LANGuard, çift M.2, USB 3.1 Gen 2 ve 802.11AC Wi-Fi
 • 5-Yönlü Optimizasyon: Bilgisayarınız için özel olarak belirlenmiş AI Hız Aşırtma ve soğutma profilleriyle sistem genelinde otomatik ayar imkanı
 • Oyunlar İçin Ses: SupremeFX ve Sonic Studio III ile sizi aksiyonun içine çeken gerçekçi sesler
 • Oyunlar için dayanıklılık: Maksimum dayanıklılık için ASUS SafeSlot ve üst düzey bileşenler
 • Arttırılmış bellek desteği sayesinde 128GB' a kadar ram destekler
Product Image

GERÇEK KAHRAMAN

ROG Maximus XI Hero size Republic of Gamers ailesiyle tanışmak için mükemmel bir fırsat sunuyor. Oyunculara yönelik bu Z390 anakart, kompakt tasarımının altında yüksek güç, akıllı soğutma ve daha hızlı bellek desteği sunuyor. Tek tıkla hız aşırtma ve soğutmadan dikkat çekici Aura Sync aydınlatmaya kadar birçok ünlü ROG özelliğiyle donatılan Maximus XI Hero, özelleştirilebilir yapısıyla size hizmet etmeye hazır.

Product Image

TEKNİK ÖZELLİKLERE GENEL BAKIŞ

mars
mars
mars


mars

NEFES KESEN PERFORMANS

Dahili özel bir saat hızı oluşturucusu, en yeni yüksek performanslı bellek desteği ve oluşan sıcaklığı sıkı kontrol altında tutan soğutma seçenekleriyle Hero, bir sonraki oyun sisteminiz için sağlam bir temel oluşturuyor.

mars

HIZ AŞIRTMA İÇİN ÜRETİLDİ

Coffee Lake'in ana veri yolu frekansları aynı referans saat hızından türetiliyor. Bu da platformun gerçek hız aşırtma potansiyelinden yararlanmak için gereken kontrol ve esnekliği kısıtlıyor. ROG Maximus XI Hero'da bulunan dahili özel saat hızı oluşturucusu, CPU çekirdekleri ve ana alt alanlara dinamik olarak referans saat hızları sağlıyor. Böylece sistemin sunabileceği her bir MHz'den yararlanma özgürlüğüne kavuşuyorsunuz.

mars

DDR4 4400MHZ+

İster yüksek bellek frekansı arayın ister en düşük gecikme için zamanlama ayarı yapın, ROG Maximus XI Hero size Coffee Lake mimarisinin tüm potansiyelini değerlendirmeniz için gereken araçları sunuyor. Dikkatle düzenlenen iletken hatları sinyal bütünlüğünü koruyor, ödüllü ROG aygıt yazılımı bellek performansını en üst düzeye taşırken sistem kararlılığını korumak için gereken ayarları sunuyor. Aynı anda çok sayıda işlem yapmak için yüksek yoğunluklu bir bellek takın veya en sevdiğiniz oyunlar ve uygulamaların ihtiyaç duyduğu bant genişliğini sunmaya odaklanan bir sistem kurun. Siz ne isterseniz Hero onun için hazır.

OPTİMEM II

Intel'in en son işlemcilerinin bellek bant genişliğine sınırsız bir şekilde erişebilmesi için anakarttaki iletken hatlarının düzenini tamamen baştan tasarladık. OptiMem II teknolojimiz, geçişleri azaltmak için bellek sinyal hatlarını dikkatlice farklı PCB katmanlarına yerleştiriyor. Ayrıca, paraziti büyük oranda azaltmak için koruma bölgeleri de ekliyor. Tam dolu bellek yapılandırmalarında hız aşırtma potansiyelini daha da artırmak için zaman ayarlı sinyal gönderen özelleştirilmiş bir T-Topology dizilimi kullandık.

mars

SİSTEMİNİZİ KONTROL EDİN

Sisteminizi etkin bir şekilde yönetmek için hızlı ve kolay kontrol şarttır. İşte bu yüzden ROG Maximus XI Hero'yu sistemin neredeyse tamamını ayarlayabilmenize izin veren sade ve esnek araçlarla donattık. 5 Yönlü Optimizasyon teknolojisiyle akıllı ve otomatik ayarların keyfini sürün veya ödüllü ROG UEFI BIOS'un derinliklerine dalarak tüm kontrolü manuel olarak elinize alın. Hero ile sesten depolamaya kadar her şeye ince ayar yapmak çok basit. Sisteminizin her bölümünü hızlandırmak gayet kolay.

mars

AI HIZ AŞIRTMA

ASUS AI Overclocking otomatik ayarları daha önce hiç olmadığı kadar hızlı ve akıllı hale getiriyor. Windows veya doğrudan UEFI üzerinden kullanılan özellik, işlemci ve soğutma sisteminin profilini çıkararak her sistem için en uygun yapılandırmayı belirliyor.

mars

5-YÖNLÜ OPTİMİZASYON

Karmaşık ayarları sadece tek bir tıklamayla halledin. ASUS 5 Yönlü Optimizasyon, işlemciye hız aşırtma uygulayan ve soğutma ile gürültü düzeyi arasında en iyi dengeyi kurmayı sağlamak için fan hızlarını ayarlayan, sistem geneline yönelik bir düzenleme sistemidir. 5 Yönlü Optimizasyonun otomatik işlemci ayarı özelliği AI Hız Aşırtma ile aynı dahili zekadan yararlanır fakat Prime95 tabanlı bir stres testi de uygulayarak en başından itibaren en iyi ayarın yapılmasını sağlar.

TPU ANALİZİ
TurboV İşlem Birimi (TPU); voltaja otomatik ince ayar yapılması, sistem verilerinin izlenmesi ve hız aşırtma ayarlarının düzenlenmesi için gereken zekayı AI Suite 3'e sağlar. Farklı ayarlarla deney yaparken daha fazla analiz elde etmek isteyen kullanıcılar için bu aracı güncelledik.

EPU Kılavuzu
Enerji İşlem Birimi (EPU), sistem genelinde güç verimliliği sağlar ve enerji tasarrufunu en üst seviyeye çekmek için güç tüketimini otomatik olarak en uygun hale getirir. Bu araç şimdi işlemci sıcaklıklarına göre CPU frekansını ayarlayan sıcaklık denetimi de yapıyor. Kullanıcılar sıcaklık ve performansı dengelemek için bir üst sınır belirleyebiliyor.

Fan Xpert 4
ROG Maximus XI Hero ile Fan Expert 4 veya ödüllü UEFI üzerinden fanlar, su pompaları ve hatta hepsi-bir-arada (AIO) soğutucular üzerinde kapsamlı kontrole sahipsiniz.

Dijital Güç Kontrolü
Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), frekansı ve güç verimliliği ayarlarını değiştirerek voltaj düşmesine karşı gerçek zamanlı kontrol sunar ve üstün kararlılık ve performans için CPU voltajına ince ayar yapmanızı sağlar.

Turbo APP
Intel işlemcilerinde her çekirdeğe ayrı ayar yapılabiliyor. ASUS Turbo uygulaması bu özellikten faydalanarak uygulamaları belli işlemci çekirdeklerine atamanızı sağlar ve işlem gücünü öncelikle en çok gereken yere aktarır.


UEFI BIOS

Ünlü ROG UEFI (BIOS), sisteminizi yapılandırmak ve ayarlamak için gereken her şeyi sunar. Kendi sistemini kendisi toplamaya ilk kez başlayanlar için akıllı şekilde basitleştirilmiş seçenekler sunmasının yanı sıra tecrübeli kullanıcılara da kapsamlı özellikler sağlar.

GELİŞMİŞ MOD
Sisteminizin yapılandırmasını derinlemesine incelemeye hazır olduğunuzda UEFI'nin Gelişmiş moduna geçip tüm kontrolü elinize alabilirsiniz. Her bölümü kolayca kullanılacak şekilde organize edilen bu modda ihityacınız olan seçenekleri arama özelliği sayesinde kolayca bulabilirsiniz. Gelişmiş işlevler, ayarlarınıza uyum sağlayan zeka ile kodlandı. Yönetimi elinize almaya hazır olduğunuzda parametreler tam da istediğiniz performansı size sunacak.

EZ MODU
Kurulumu basitleştirmek için tasarlanan EZ modu, tek bir sayfada tüm önemli ayarları ve istatistikleri sunar. Kılavuzlar, sürükle-bırak işlevi ve önemli ayarların tek tıkla uygulanması gibi özellikler sayesinde sisteminiz anında çalışmaya hazır olacak.


SupremeFX

SupremeFX ses teknolojisiyle sesleri derinlemesine hissedin. S1220 codec'i kullanan SupremeFX entegre ses çözümü, düz bir frekans tepkisi sağlamak ve nötr, detaylı bir ses imzası için geliştirildi. Ses saflığının mükemmel bir şekilde korunması için, ön paneldeki çıkış ESS® ES9023P dijitalden analoğa dönüştürücü ile çalışıyor. Bu sayede, sanal dünyaların ölçeğini tam olarak yansıtan sesleri kulaklıklarınızdan duyabiliyorsunuz.

mars

GAMEFİRST V

ROG'ye özgü GameFirst V aracı, internet üzerinden daha hızlı ve gecikmesiz oyun oynamak için ağ trafiğini optimize ediyor. Ağ geçitlerinizi bir araya getirin, bant genişliği harcayan uygulamaları takip edin ve anında ayar yapın.

mars

ARMOURY CRATE

Tamamen yeni Armoury Crate portalı en yeni sürücü ve BIOS sürümleri hakkında size güncel bilgiler sunuyor. Kullanımı kolay arayüzü; güvenlik güncellemeleri, hata düzeltme yamaları, en son ROG haberleri, oyun etkinlikleri ve özel teklifler gibi çeşitli bilgileri gösterecek şekilde ayarlamak mümkün.

mars

SİZE ÖZEL

Anakarttan uyumlu bileşenlerin yer aldığı geniş bir ekosisteme uzanan senkronize Aura Sync efektleriyle ROG Maximus XI Hero, sonsuz kişiselleştirme seçeneğine sahip.

mars

TEKNİK ÖZELLİKLER

Model ROG MAXIMUS XI HERO
PN 90MB0XS0-M0EAY0
EAN 4718017127707
İşlemci Desteği "Intel Socket 1151,
En Yeni Intel 9. ve 8. nesil Core i7/ i5/ i3 işlemciler
Pentium ve Celeron işlemciler"
Çipset Intel Z390
Ram Bellek "4 adet ram yuvası, Maksimum 64GB DDR4 (Dual channel) 4133(O.C.)/4000(O.C.)/3866(O.C.)/3733(O.C.)/3600(O.C.)/3466(O.C.)/3400(O.C.)/3333(O.C.)
/3300(O.C.)/3200(O.C.)/2800(O.C.)/2666/2400/2133 MHz ram bellek hızlarını destekler."
Genişleme Yuvaları "2 adet PCIe 3.0 x16 (x16 yada çift x8 yada x8/x4/x4)
1 adet PCIe 3.0 x16 (x4 mod) *1
3 adet PCIe 3.0 x1"
Görüntü Çıkışları 1 adet HDMI ve 1 adet DP
Depolama Bağlantıları 6 Adet SATA 6Gb/s
LAN Gb Intel PHY
Kablosuz Ağ Yok
AURA RGB Aydınlatma Var
RGB Başlık 4 (2 adet RGB başlık, 2 adet adreslenebilir başlık)
USB Bağlantıları "4 adet USB 3.1 Gen 2 portu (4 adet arka panelde, + kırmızı Type-A)
4 adet USB 3.1 Gen 1 portu (2 adet arka panelde, + 2 adet anakartın üzerinde başlık)
6 adet USB 2.0 portu (2 adet arka panelde , + siyah, 4 adet kartın üzerinde başlık)
1 adet USB 3.1 Gen 2 ön panel konnektörü"
Arka Panel Bağlantılar "1 adet PS/2 keyboard/mouse combo portu
1 adet DisplayPort
1 adet HDMI
1 adet LAN (RJ45) port
4 adet USB 3.1 Gen 2 Kırmızı
2 adet USB 3.1 Gen 1 (mavi) Type-A,
2 adet USB 2.0
1 adet Optik S/PDIF
1 adet CMOS Clear Düğmesi
1 adet USB BIOS Flashback Düğmesi
5 adet Altın Kaplama Ses Çıkışı"
Anakart Dahili Bağlantılar "2 adet Aura Adreslenebilir Şerit Başlığı
2 adet Aura RGB Şerit Başlığı
1 adet USB 3.1 Gen 1(5Gbps'e kadar) konnektörü, 2 adet USB 3.1 Gen 1 portu daha sağlar
2 adet USB 2.0 konnektörü, 4 adet daha USB 2.0 portu sağlar
1 adet M.2 Soket 3, tip 2242/2260/2280 depolama cihazı desteği ile (SATA & PCIE 3.0 x 4 modu)
1 adet M.2 Socket 3, tip 2242/2260/2280/22110 depolama cihazı desteği ile (PCIE 3.0 x 4 modu)
1 adet TPM konnektörü
6 adet SATA 6Gb/s konnektörü
1 adet CPU Fan konnektörü (1 x 4 -pin)
1 adet CPU OPT Fan konnektörü (1 x 4 -pin)
3 adet Chassis Fan konnektörü (3 x 4 -pin)
1 adet AIO_PUMP konnektörü (1 x 4 -pin)
1 adet H_AMP fan konnektörü
1 adet W_PUMP+ konnektörü (1 x 4 -pin)
1 adet 24-pin EATX Güç konnektörü
1 adet 8-pin EATX 12V Güç konnektörü
1 adet 4-pin ATX 12V Güç konnektörü
1 adet Ön panel ses konnektörü (AAFP)
1 adet MemOK! II düğmesi
1 adet Reset düğmesi
1 adet ReTry düğmesi
1 adet Sistem panel konnektörü
1 adet EXT_Fan başlığı
1 adet W_IN başlığı
1 adet W_OUT başlığı
1 adet W_FLOW başlığı
1 adet Thermal algılayıcı konnektörü
1 adet Başlatma düğmesi
1 adet USB 3.1 Gen 2 ön panel konnektörü"
Form Faktörü ATX 30.5cm*24.4cm
Teknik Detaylar
Universal SKU 210178341
Barkod 4718017127707
Marka Asus
Anakart Chipset Z390
Anakart Soket Tipi 1151 9. Nesil
Anakart Yapısı ATX
Anakart RAM Slot 4
Anakart Maximum Ram Desteği Max. 64GB, DDR4 4400 MHz (O.C)
Anakart Dahili Grafik Var
Anakart Ses ROG SupremeFX 8-Kanal Yüksek Tanımlı Ses CODEC'i S1220
Kablosuz Bağlantı Yok
Anakart Bluetooth Desteği Yok
Işıklandırma RGB
Write Your Own Review
Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum gönderebilir. Lütfen Giriş Yapın veya Hesap Oluşturun.

ROG MAXIMUS XI HERO
M.2 soğutma bloğu, Aura Sync RGB LED, DDR4 4400MHz, çift M.2, SATA 6Gb/s ve USB 3.1 Gen 2'ye sahip Intel Z390 ATX oyuncu anakartı

 • 9./8. nesil Intel®Core™ masaüstü işlemcileri için LGA1151 soket
 • Aura Sync uyumlu geniş PC bileşeni seçenekleri ve adreslenebilen ışık şeritleri ile Philips Hue desteğine sahip senkronize RGB aydınlatma teknolojisi
 • Özel su başlığı alanları, M.2 soğutma bloğu ve çeşitli fan kontrolleriyle mükemmel soğutma
 • Oyunlar için bağlantı seçenekleri: Intel Gigabit Ethernet, LANGuard, çift M.2, USB 3.1 Gen 2 ve 802.11AC Wi-Fi
 • 5-Yönlü Optimizasyon: Bilgisayarınız için özel olarak belirlenmiş AI Hız Aşırtma ve soğutma profilleriyle sistem genelinde otomatik ayar imkanı
 • Oyunlar İçin Ses: SupremeFX ve Sonic Studio III ile sizi aksiyonun içine çeken gerçekçi sesler
 • Oyunlar için dayanıklılık: Maksimum dayanıklılık için ASUS SafeSlot ve üst düzey bileşenler
 • Arttırılmış bellek desteği sayesinde 128GB' a kadar ram destekler
Product Image

GERÇEK KAHRAMAN

ROG Maximus XI Hero size Republic of Gamers ailesiyle tanışmak için mükemmel bir fırsat sunuyor. Oyunculara yönelik bu Z390 anakart, kompakt tasarımının altında yüksek güç, akıllı soğutma ve daha hızlı bellek desteği sunuyor. Tek tıkla hız aşırtma ve soğutmadan dikkat çekici Aura Sync aydınlatmaya kadar birçok ünlü ROG özelliğiyle donatılan Maximus XI Hero, özelleştirilebilir yapısıyla size hizmet etmeye hazır.

Product Image

TEKNİK ÖZELLİKLERE GENEL BAKIŞ

mars
mars
mars


mars

NEFES KESEN PERFORMANS

Dahili özel bir saat hızı oluşturucusu, en yeni yüksek performanslı bellek desteği ve oluşan sıcaklığı sıkı kontrol altında tutan soğutma seçenekleriyle Hero, bir sonraki oyun sisteminiz için sağlam bir temel oluşturuyor.

mars

HIZ AŞIRTMA İÇİN ÜRETİLDİ

Coffee Lake'in ana veri yolu frekansları aynı referans saat hızından türetiliyor. Bu da platformun gerçek hız aşırtma potansiyelinden yararlanmak için gereken kontrol ve esnekliği kısıtlıyor. ROG Maximus XI Hero'da bulunan dahili özel saat hızı oluşturucusu, CPU çekirdekleri ve ana alt alanlara dinamik olarak referans saat hızları sağlıyor. Böylece sistemin sunabileceği her bir MHz'den yararlanma özgürlüğüne kavuşuyorsunuz.

mars

DDR4 4400MHZ+

İster yüksek bellek frekansı arayın ister en düşük gecikme için zamanlama ayarı yapın, ROG Maximus XI Hero size Coffee Lake mimarisinin tüm potansiyelini değerlendirmeniz için gereken araçları sunuyor. Dikkatle düzenlenen iletken hatları sinyal bütünlüğünü koruyor, ödüllü ROG aygıt yazılımı bellek performansını en üst düzeye taşırken sistem kararlılığını korumak için gereken ayarları sunuyor. Aynı anda çok sayıda işlem yapmak için yüksek yoğunluklu bir bellek takın veya en sevdiğiniz oyunlar ve uygulamaların ihtiyaç duyduğu bant genişliğini sunmaya odaklanan bir sistem kurun. Siz ne isterseniz Hero onun için hazır.

OPTİMEM II

Intel'in en son işlemcilerinin bellek bant genişliğine sınırsız bir şekilde erişebilmesi için anakarttaki iletken hatlarının düzenini tamamen baştan tasarladık. OptiMem II teknolojimiz, geçişleri azaltmak için bellek sinyal hatlarını dikkatlice farklı PCB katmanlarına yerleştiriyor. Ayrıca, paraziti büyük oranda azaltmak için koruma bölgeleri de ekliyor. Tam dolu bellek yapılandırmalarında hız aşırtma potansiyelini daha da artırmak için zaman ayarlı sinyal gönderen özelleştirilmiş bir T-Topology dizilimi kullandık.

mars

SİSTEMİNİZİ KONTROL EDİN

Sisteminizi etkin bir şekilde yönetmek için hızlı ve kolay kontrol şarttır. İşte bu yüzden ROG Maximus XI Hero'yu sistemin neredeyse tamamını ayarlayabilmenize izin veren sade ve esnek araçlarla donattık. 5 Yönlü Optimizasyon teknolojisiyle akıllı ve otomatik ayarların keyfini sürün veya ödüllü ROG UEFI BIOS'un derinliklerine dalarak tüm kontrolü manuel olarak elinize alın. Hero ile sesten depolamaya kadar her şeye ince ayar yapmak çok basit. Sisteminizin her bölümünü hızlandırmak gayet kolay.

mars

AI HIZ AŞIRTMA

ASUS AI Overclocking otomatik ayarları daha önce hiç olmadığı kadar hızlı ve akıllı hale getiriyor. Windows veya doğrudan UEFI üzerinden kullanılan özellik, işlemci ve soğutma sisteminin profilini çıkararak her sistem için en uygun yapılandırmayı belirliyor.

mars

5-YÖNLÜ OPTİMİZASYON

Karmaşık ayarları sadece tek bir tıklamayla halledin. ASUS 5 Yönlü Optimizasyon, işlemciye hız aşırtma uygulayan ve soğutma ile gürültü düzeyi arasında en iyi dengeyi kurmayı sağlamak için fan hızlarını ayarlayan, sistem geneline yönelik bir düzenleme sistemidir. 5 Yönlü Optimizasyonun otomatik işlemci ayarı özelliği AI Hız Aşırtma ile aynı dahili zekadan yararlanır fakat Prime95 tabanlı bir stres testi de uygulayarak en başından itibaren en iyi ayarın yapılmasını sağlar.

TPU ANALİZİ
TurboV İşlem Birimi (TPU); voltaja otomatik ince ayar yapılması, sistem verilerinin izlenmesi ve hız aşırtma ayarlarının düzenlenmesi için gereken zekayı AI Suite 3'e sağlar. Farklı ayarlarla deney yaparken daha fazla analiz elde etmek isteyen kullanıcılar için bu aracı güncelledik.

EPU Kılavuzu
Enerji İşlem Birimi (EPU), sistem genelinde güç verimliliği sağlar ve enerji tasarrufunu en üst seviyeye çekmek için güç tüketimini otomatik olarak en uygun hale getirir. Bu araç şimdi işlemci sıcaklıklarına göre CPU frekansını ayarlayan sıcaklık denetimi de yapıyor. Kullanıcılar sıcaklık ve performansı dengelemek için bir üst sınır belirleyebiliyor.

Fan Xpert 4
ROG Maximus XI Hero ile Fan Expert 4 veya ödüllü UEFI üzerinden fanlar, su pompaları ve hatta hepsi-bir-arada (AIO) soğutucular üzerinde kapsamlı kontrole sahipsiniz.

Dijital Güç Kontrolü
Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), frekansı ve güç verimliliği ayarlarını değiştirerek voltaj düşmesine karşı gerçek zamanlı kontrol sunar ve üstün kararlılık ve performans için CPU voltajına ince ayar yapmanızı sağlar.

Turbo APP
Intel işlemcilerinde her çekirdeğe ayrı ayar yapılabiliyor. ASUS Turbo uygulaması bu özellikten faydalanarak uygulamaları belli işlemci çekirdeklerine atamanızı sağlar ve işlem gücünü öncelikle en çok gereken yere aktarır.


UEFI BIOS

Ünlü ROG UEFI (BIOS), sisteminizi yapılandırmak ve ayarlamak için gereken her şeyi sunar. Kendi sistemini kendisi toplamaya ilk kez başlayanlar için akıllı şekilde basitleştirilmiş seçenekler sunmasının yanı sıra tecrübeli kullanıcılara da kapsamlı özellikler sağlar.

GELİŞMİŞ MOD
Sisteminizin yapılandırmasını derinlemesine incelemeye hazır olduğunuzda UEFI'nin Gelişmiş moduna geçip tüm kontrolü elinize alabilirsiniz. Her bölümü kolayca kullanılacak şekilde organize edilen bu modda ihityacınız olan seçenekleri arama özelliği sayesinde kolayca bulabilirsiniz. Gelişmiş işlevler, ayarlarınıza uyum sağlayan zeka ile kodlandı. Yönetimi elinize almaya hazır olduğunuzda parametreler tam da istediğiniz performansı size sunacak.

EZ MODU
Kurulumu basitleştirmek için tasarlanan EZ modu, tek bir sayfada tüm önemli ayarları ve istatistikleri sunar. Kılavuzlar, sürükle-bırak işlevi ve önemli ayarların tek tıkla uygulanması gibi özellikler sayesinde sisteminiz anında çalışmaya hazır olacak.


SupremeFX

SupremeFX ses teknolojisiyle sesleri derinlemesine hissedin. S1220 codec'i kullanan SupremeFX entegre ses çözümü, düz bir frekans tepkisi sağlamak ve nötr, detaylı bir ses imzası için geliştirildi. Ses saflığının mükemmel bir şekilde korunması için, ön paneldeki çıkış ESS® ES9023P dijitalden analoğa dönüştürücü ile çalışıyor. Bu sayede, sanal dünyaların ölçeğini tam olarak yansıtan sesleri kulaklıklarınızdan duyabiliyorsunuz.

mars

GAMEFİRST V

ROG'ye özgü GameFirst V aracı, internet üzerinden daha hızlı ve gecikmesiz oyun oynamak için ağ trafiğini optimize ediyor. Ağ geçitlerinizi bir araya getirin, bant genişliği harcayan uygulamaları takip edin ve anında ayar yapın.

mars

ARMOURY CRATE

Tamamen yeni Armoury Crate portalı en yeni sürücü ve BIOS sürümleri hakkında size güncel bilgiler sunuyor. Kullanımı kolay arayüzü; güvenlik güncellemeleri, hata düzeltme yamaları, en son ROG haberleri, oyun etkinlikleri ve özel teklifler gibi çeşitli bilgileri gösterecek şekilde ayarlamak mümkün.

mars

SİZE ÖZEL

Anakarttan uyumlu bileşenlerin yer aldığı geniş bir ekosisteme uzanan senkronize Aura Sync efektleriyle ROG Maximus XI Hero, sonsuz kişiselleştirme seçeneğine sahip.

mars

TEKNİK ÖZELLİKLER

Model ROG MAXIMUS XI HERO
PN 90MB0XS0-M0EAY0
EAN 4718017127707
İşlemci Desteği "Intel Socket 1151,
En Yeni Intel 9. ve 8. nesil Core i7/ i5/ i3 işlemciler
Pentium ve Celeron işlemciler"
Çipset Intel Z390
Ram Bellek "4 adet ram yuvası, Maksimum 64GB DDR4 (Dual channel) 4133(O.C.)/4000(O.C.)/3866(O.C.)/3733(O.C.)/3600(O.C.)/3466(O.C.)/3400(O.C.)/3333(O.C.)
/3300(O.C.)/3200(O.C.)/2800(O.C.)/2666/2400/2133 MHz ram bellek hızlarını destekler."
Genişleme Yuvaları "2 adet PCIe 3.0 x16 (x16 yada çift x8 yada x8/x4/x4)
1 adet PCIe 3.0 x16 (x4 mod) *1
3 adet PCIe 3.0 x1"
Görüntü Çıkışları 1 adet HDMI ve 1 adet DP
Depolama Bağlantıları 6 Adet SATA 6Gb/s
LAN Gb Intel PHY
Kablosuz Ağ Yok
AURA RGB Aydınlatma Var
RGB Başlık 4 (2 adet RGB başlık, 2 adet adreslenebilir başlık)
USB Bağlantıları "4 adet USB 3.1 Gen 2 portu (4 adet arka panelde, + kırmızı Type-A)
4 adet USB 3.1 Gen 1 portu (2 adet arka panelde, + 2 adet anakartın üzerinde başlık)
6 adet USB 2.0 portu (2 adet arka panelde , + siyah, 4 adet kartın üzerinde başlık)
1 adet USB 3.1 Gen 2 ön panel konnektörü"
Arka Panel Bağlantılar "1 adet PS/2 keyboard/mouse combo portu
1 adet DisplayPort
1 adet HDMI
1 adet LAN (RJ45) port
4 adet USB 3.1 Gen 2 Kırmızı
2 adet USB 3.1 Gen 1 (mavi) Type-A,
2 adet USB 2.0
1 adet Optik S/PDIF
1 adet CMOS Clear Düğmesi
1 adet USB BIOS Flashback Düğmesi
5 adet Altın Kaplama Ses Çıkışı"
Anakart Dahili Bağlantılar "2 adet Aura Adreslenebilir Şerit Başlığı
2 adet Aura RGB Şerit Başlığı
1 adet USB 3.1 Gen 1(5Gbps'e kadar) konnektörü, 2 adet USB 3.1 Gen 1 portu daha sağlar
2 adet USB 2.0 konnektörü, 4 adet daha USB 2.0 portu sağlar
1 adet M.2 Soket 3, tip 2242/2260/2280 depolama cihazı desteği ile (SATA & PCIE 3.0 x 4 modu)
1 adet M.2 Socket 3, tip 2242/2260/2280/22110 depolama cihazı desteği ile (PCIE 3.0 x 4 modu)
1 adet TPM konnektörü
6 adet SATA 6Gb/s konnektörü
1 adet CPU Fan konnektörü (1 x 4 -pin)
1 adet CPU OPT Fan konnektörü (1 x 4 -pin)
3 adet Chassis Fan konnektörü (3 x 4 -pin)
1 adet AIO_PUMP konnektörü (1 x 4 -pin)
1 adet H_AMP fan konnektörü
1 adet W_PUMP+ konnektörü (1 x 4 -pin)
1 adet 24-pin EATX Güç konnektörü
1 adet 8-pin EATX 12V Güç konnektörü
1 adet 4-pin ATX 12V Güç konnektörü
1 adet Ön panel ses konnektörü (AAFP)
1 adet MemOK! II düğmesi
1 adet Reset düğmesi
1 adet ReTry düğmesi
1 adet Sistem panel konnektörü
1 adet EXT_Fan başlığı
1 adet W_IN başlığı
1 adet W_OUT başlığı
1 adet W_FLOW başlığı
1 adet Thermal algılayıcı konnektörü
1 adet Başlatma düğmesi
1 adet USB 3.1 Gen 2 ön panel konnektörü"
Form Faktörü ATX 30.5cm*24.4cm
HAVALE / TEK ÇEKİM 2 Taksit 3 Taksit 6 Taksit 9 Taksit 12 Taksit
3079 TL 2 x 1,573.06 TL
3,146.12 TL
3 x 1,060.20 TL
3,180.61 TL
6 x 544.93 TL
3,269.59 TL
9 x 374.58 TL
3,371.20 TL
X
3079 TL 2 x 1,573.06 TL
3,146.12 TL
3 x 1,060.20 TL
3,180.61 TL
6 x 544.93 TL
3,269.59 TL
9 x 374.58 TL
3,371.20 TL
12 x 289.61 TL
3,475.27 TL
3079 TL 2 x 1,573.06 TL
3,146.12 TL
3 x 1,060.20 TL
3,180.61 TL
6 x 544.93 TL
3,269.59 TL
9 x 374.58 TL
3,371.20 TL
12 x 289.61 TL
3,475.27 TL
3079 TL 2 x 1,573.06 TL
3,146.12 TL
3 x 1,060.20 TL
3,180.61 TL
6 x 544.93 TL
3,269.59 TL
9 x 374.58 TL
3,371.20 TL
12 x 289.61 TL
3,475.27 TL
3079 TL 2 x 1,573.06 TL
3,146.12 TL
3 x 1,060.20 TL
3,180.61 TL
6 x 544.93 TL
3,269.59 TL
9 x 374.58 TL
3,371.20 TL
12 x 289.61 TL
3,475.27 TL
3079 TL 2 x 1,573.06 TL
3,146.12 TL
3 x 1,060.20 TL
3,180.61 TL
6 x 544.93 TL
3,269.59 TL
9 x 374.58 TL
3,371.20 TL
12 x 289.61 TL
3,475.27 TL